Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
КРАТКИ ЧИЗМИ
PARFOIS

КРАТКИ ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 191192_BK
2.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КРАТКИ ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Лице: 15%Полиестер, 85%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Лице: 15%Полиестер, 85%Полиуретан /Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.290 МКД
Заштеда -44%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Заштеда -46%
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Заштеда -50%
3.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41