Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50476893-001
48.990 МКД
34.290 МКД
34.290 МКД
Заштеда: 14.700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
48.990 МКД
34.290 МКД
34.290 МКД
Заштеда: 14.700 МКД
Извести ме за попуст
2
1