Барај
%
×
BE PART OF THE GREATEST STORY EVER WORN
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50464934-215
34.990 МКД
34.990 МКД
29.742 МКД
Заштеда: 5.248 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Online Only SS
Состав 100% КОЖА
Trenutno nema komentara