Барај
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
HUGO

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50456486-001
33.290 МКД
33.290 МКД
24.968 МКД
Заштеда: 8.322 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50455293-001
20.093 МКД
Заштеда -25%
26.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50456502-001
27.593 МКД
Заштеда -25%
36.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL