Барај
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
GUESS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS010110
Isbn: M1YL70L0PH0-F17K
22.990 МКД
22.990 МКД
22.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Остави коментар

Trenutno nema komentara