Барај
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
HUGO

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50449575-1
31.990 МКД
31.990 МКД
22.393 МКД
Заштеда: 9.597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara