Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
LEVI'S

КОШУЛА

Шифра на артикл: 22652-0005
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 59% Лиоцел 41% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6N2RJ2600000-B26
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799582-96
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799558-52
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799604-53
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6813941-98
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793959-98
520 МКД
Заштеда -60%
1.299 МКД
Големина
34
36
38
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793843-98
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793835-19
520 МКД
Заштеда -71%
1.299 МКД
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799434-96
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44