Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 37005921-56
Šifra proizvođača: 37005921
3.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 99% Памук 01% Еластин

Trenutno nema komentara
3.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
2
1