Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MISS SIXTY

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6W3XJ2570000-A06
16.390 МКД
9.834 МКД
8.851 МКД
Заштеда: 7.539 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara
16.390 МКД
9.834 МКД
8.851 МКД
Заштеда: 7.539 МКД
Извести ме за попуст
2
1