Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6814841-50
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
SPF -20% FW22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ A050720HEAD-5JF
10.290 МКД
Заштеда -30%
14.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793835-19
537 МКД
Заштеда -70%
1.790 МКД
Големина
34
36
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS006852
2.367 МКД
Заштеда -70%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L