Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
TOMMY HILFIGER

КОШУЛА

Шифра на артикл: DM0DM14187-C65
5.690 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64%Памук 31%полиестер 5%еластин


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ000838
2.990 МКД
Големина
38
39
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 169058-0217
7.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DM0DM15111-C4H
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 167269-0217
5.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37064037-52
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL