Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 196603_YL
1.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • M-L
    M-L
  • XS-S
    XS-S
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197466_YL
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27098634-12
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 194770_YL
1.790 МКД
Заштеда -22%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 195457_YL
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6819168-06
600 МКД
Заштеда -60%
1.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87025663-12
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87024026-12
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 31040893-12
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6815693-04
420 МКД
Заштеда -70%
1.399 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6815677-03
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 53960592-12
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6815553-06
540 МКД
Заштеда -70%
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42