Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6793444-17

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 55% ЛЕН 45% ПАМУК.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197435_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6813148-17
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197503_BL
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37092504-50
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197001_BL
1.390 МКД
Заштеда -18%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27059202-52
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27039203-52
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27009002-50
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793452-17
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0073669-17
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197046_BL
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 196455_BL
1.390 МКД
Заштеда -18%
1.690 МКД