Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6793443-54
1.790 МКД
1.253 МКД
1.253 МКД
Заштеда: 537 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Последно парче
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 55% ЛЕН 45% ПАМУК.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 9983121-54
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ A050720HEAD-5JF
10.290 МКД
Заштеда -30%
14.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6813144-54
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 195457_BG
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793430-51
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6813145-54
1.043 МКД
Заштеда -48%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793425-51
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793422-51
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27034010-08
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0073667-52
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793835-19
537 МКД
Заштеда -70%
1.790 МКД
Големина
34
36
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS008316
2.757 МКД
Заштеда -70%
9.190 МКД
Големина
38
40
42
44