Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 0273602-63
1.990 МКД
1.393 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
♻️

Производи со органски памук

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37000781-87
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0543012-63
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0543013-63
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0349402-62
1.000 МКД
Заштеда -50%
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL