Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 8412287-30
3.490 МКД
1.047 МКД
1.047 МКД
Заштеда: 2.443 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ВОЛНА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 17048631-30
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS010927
2.699 МКД
Заштеда -40%
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS010869
4.499 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 17015953-30
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L