Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 191946_BM
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 190877_BM
1.990 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 1907091BM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 17023794-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6792316-98
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6812597-98
1.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42