Барај
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 87085661-99
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 53% Лиоцел 47% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87065719-99
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L