Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MISS SIXTY

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6N2RJ2600000-B26
5.490 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 49%Вискоза 48%полиестер 2%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799604-53
1.259 МКД
Заштеда -30%
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799531-96
1.599 МКД
Заштеда -20%
1.999 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793959-98
520 МКД
Заштеда -60%
1.299 МКД
Големина
34
36
38
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793843-98
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793835-19
520 МКД
Заштеда -71%
1.299 МКД
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799434-96
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799574-96
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
36
38
40
42
44