Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 87025663-68
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 62% Вискоза 38% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87065664-61
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799442-79
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799264-76
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87034025-68
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87084769-61
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L