Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6799604-53
1.799 МКД
1.259 МКД
1.259 МКД
Заштеда: 540 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 98% ВИСКОЗА 2% ЛУРЕКС

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6N2RJ2600000-B26
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799582-96
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799558-52
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799531-96
1.599 МКД
Заштеда -20%
1.999 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6793843-98
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799434-96
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799388-96
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799574-96
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
36
38
40
42
44