Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DIESEL

КОШУЛА

Шифра на артикл: A007990JAZV-9XX
10.990 МКД
5.490 МКД
4.392 МКД
Заштеда: 6.598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""