М.КУПАЌИ
М.КУПАЌИ
М.КУПАЌИ
М.КУПАЌИ
М.КУПАЌИ
М.КУПАЌИ
DIESEL

М.КУПАЌИ

Шифра на артикл: 00SV9U0KAXH-21C
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""