Барај
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
CALVIN KLEIN

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: KW0KW01332-BEH
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80%Полимид 20%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи