Барај
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
SUPER DRY

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: W3010167A-02A
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 90% Полиамид / 10% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи