КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б
WOMEN'SECRET

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ Б

Шифра на артикл: 8037620-14
1.799 МКД
1.599 МКД
1.599 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 95
  *
 • 85
  *
 • 90
  *
 • 100
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ - ГОРЕН ДЕЛ Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 95% Полиамид 05% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
Заштеда -28%
1.799 МКД
Големина
100
85
90
95
Sačuvano u omiljne
1.499 МКД
Заштеда -17%
1.799 МКД
Големина
100
85
90
95
Sačuvano u omiljne
1.499 МКД
Заштеда -17%
1.799 МКД
Големина
95
100
90
85
Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
Заштеда -28%
1.799 МКД
Големина
95
85
100
90
Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
Заштеда -28%
1.799 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
1.499 МКД
Заштеда -17%
1.799 МКД
Големина
95
100
85
90
Sačuvano u omiljne
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.999 МКД
Големина
95
100
85
90
Sačuvano u omiljne
1.599 МКД
Заштеда -20%
1.999 МКД
Големина
100
90
95
Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
Заштеда -28%
1.799 МКД
Големина
85
90
100
95
Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
Заштеда -28%
1.799 МКД
Големина
100
95
85
90
Sačuvano u omiljne
1.499 МКД
Заштеда -17%
1.799 МКД
Големина
100
85
90
95
string(0) ""
string(0) ""