Барај
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ Б
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ Б
WOMEN'SECRET

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ Б

Шифра на артикл: 6484020-73
2.390 МКД
2.390 МКД
1.673 МКД
Заштеда: 717 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 1
  1
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
 • 100
  100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ГОРЕН ДЕЛ Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Полиестер 15% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.673 МКД
Заштеда -30%
2.390 МКД
Големина
1
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
1.673 МКД
Заштеда -30%
2.390 МКД
Големина
1
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
1.673 МКД
Заштеда -30%
2.390 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
1.673 МКД
Заштеда -30%
2.390 МКД
Големина
1
85
90
95
100