Барај
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
GUESS

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: GSS009413
Isbn: E02O12MC03I-A009
3.190 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 82% Полиамид 18% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara