КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
OKAIDI

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 94176146
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • 10Г
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд OKAIDI
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Состав 2% еластин,98% памук
Големина 10 години, 12 години, 3 години, 4 години, 5 години, 6 години, 7 години, 8 години

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
525 МКД
Заштеда -50%
1.050 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
595 МКД
Заштеда -50%
1.190 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
675 МКД
Заштеда -50%
1.350 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
525 МКД
Заштеда -50%
1.050 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
400 МКД
Заштеда -50%
799 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
1.690 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
675 МКД
Заштеда -50%
1.350 МКД
Големина
10Г
12Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
Големина
10Г
12Г
Sačuvano u omiljne
845 МКД
Заштеда -50%
1.690 МКД
Големина
10Г
14Г
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
10Г
14Г
string(0) ""
string(0) ""