Барај
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
MANGO

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 17071081-20
2.490 МКД
2.490 МКД
1.868 МКД
Заштеда: 622 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 98% Памук 02% Еластин Постава: 100% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L