Барај
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
GUESS

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: GSS008802
Isbn: W0BD0AWDEL0-G8U4
10.990 МКД
7.690 МКД
6.152 МКД
Заштеда: 4.838 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""