Барај
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
GUESS

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: GSS008216
Isbn: W0BD0BWCUD0-P68G
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
750 МКД
Заштеда -62%
1.499 МКД
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
S
M
L