Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 0873839-42
499 МКД
349 МКД
349 МКД
Заштеда: 150 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 72% Памук 18% Полиамид 6% Еластан 4% Вискоза

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4663521-03
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4213714-03
765 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4213715-03
765 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4213713-03
555 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182782-01
1.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182785-34
1.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4933590-98
1.189 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4663504-46
555 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4663520-96
765 МКД
Заштеда -30%
1.090 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4663522-03
555 МКД
Заштеда -30%
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0873917-64
349 МКД
Заштеда -30%
499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0873916-21
399 МКД
Заштеда -20%
499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL