Барај
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 5352583-72
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 52% Полиамид 45% Полиестер 2% Еластан 1% Метализиран конец

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи