Барај
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 4669053-75
949 МКД
470 МКД
470 МКД
Заштеда: 479 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 76% Памук 18% Полиамид 6% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4212908-93
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4212886-93
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4212894-03
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4212916-03
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4662067-44
790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4982452-69
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4982444-72
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4982525-72
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4982495-69
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 0879452-21
349 МКД
Заштеда -30%
499 МКД
Големина
S
M
L
XL