Барај
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 0879673-96
499 МКД
499 МКД
499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Килоти WS

Промоцијата се пресмегува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 92% Полиамид 8% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4219082-03
719 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4219112-06
949 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4219074-03
949 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4219104-17
719 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4219090-17
949 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4669045-03
949 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4669053-75
949 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4669703-46
719 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 4669924-75
949 МКД
Големина
S
M
L
XL