КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
КИЛОТИ
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ

Шифра на артикл: 4216237-71
*Величините се прикажани по шпански стандарди
799 МКД
499 МКД
499 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
 • S
  2
 • M
  3
 • L
  4
 • XL
  5
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 90% Полиамид 10% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182670-34
1.399 МКД
Заштеда 30%
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182603-01
1.399 МКД
Заштеда 30%
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182573-34
1.259 МКД
Заштеда 30%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182565-01
1.259 МКД
Заштеда 30%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182484-34
839 МКД
Заштеда 30%
1.199 МКД
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182468-01
839 МКД
Заштеда 30%
1.199 МКД
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182530-34
839 МКД
Заштеда 30%
1.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182522-01
839 МКД
Заштеда 30%
1.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182425-34
1.119 МКД
Заштеда 30%
1.599 МКД
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 5182417-01
1.119 МКД
Заштеда 30%
1.599 МКД
Големина
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""