Барај
КИЛОТИ 7 PACK
КИЛОТИ 7 PACK
КИЛОТИ 7 PACK
КИЛОТИ 7 PACK
КИЛОТИ 7 PACK
КИЛОТИ 7 PACK
КИЛОТИ 7 PACK
КИЛОТИ 7 PACK
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ 7 PACK

Шифра на артикл: 4939174-69
1.699 МКД
1.699 МКД
1.699 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ 7 PACK
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Памук 5% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939182-97
1.699 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939123-96
1.699 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939921-98
1.699 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXXL