Барај
КИЛОТИ 7 PACK
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ 7 PACK

Шифра на артикл: 4939832-02
1.699 МКД
1.359 МКД
1.359 МКД
Заштеда: 340 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ 7 PACK
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% Памук 05% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939174-69
1.019 МКД
Заштеда -40%
1.699 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939204-19
1.359 МКД
Заштеда -20%
1.699 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939131-19
1.189 МКД
Заштеда -30%
1.699 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939123-96
1.359 МКД
Заштеда -20%
1.699 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939239-90
1.019 МКД
Заштеда -40%
1.699 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939921-98
1.279 МКД
Заштеда -30%
1.829 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939026-49
1.359 МКД
Заштеда -26%
1.829 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КИЛОТИ 7 PACK 4939050-97
1.279 МКД
Заштеда -30%
1.829 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL