Барај
КИЛОТИ 6 PACK
КИЛОТИ 6 PACK
КИЛОТИ 6 PACK
КИЛОТИ 6 PACK
КИЛОТИ 6 PACK
КИЛОТИ 6 PACK
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ 6 PACK

Шифра на артикл: 7683006-98
1.499 МКД
1.499 МКД
1.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ 6 PACK
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 87% Полиамид 13% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara