Барај
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
КАРМИН ЗА УСНИ
KIKO MILANO

КАРМИН ЗА УСНИ

Шифра на артикл: KC000000483006B
Šifra proizvođača: KC000000483
690 МКД
690 МКД
552 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРМИН ЗА УСНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 06 Universal Mauve
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000514006B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000514005B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000140014B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000207104B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM000000007101B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KM130204044304A
570 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483002B
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000486003B
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000485003B
576 МКД
Заштеда -20%
720 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000485002B
576 МКД
Заштеда -20%
720 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000485001B
576 МКД
Заштеда -20%
720 МКД
Sačuvano u omiljne
КАРМИН ЗА УСНИ KC000000483008B
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД