Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 27030371-05
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 74% Полиестер 23% Акрил 03% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W2RJ5020000-A28
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 22SWJF70-1006
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1333182-38
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 27065761-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27054014-05
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 196338_EC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27004025-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 195066_EC
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL009087
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27014023-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27012886-05
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27012885-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L