Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 17067879-76
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 66% Акрил 25% Полиестер 07% Волна 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27013264-05
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-50
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-81
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-91
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27043262-02
990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27031127-52
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27021127-91
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27061106-07
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27061106-99
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27031107-81
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27031107-94
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 27010046-92
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14