Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 17057746-35
Šifra proizvođača: 17057746
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 77% Акрил 10% Полиамид 07% Волна 06% Полиестер Јака: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87067650-24
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87030528-37
396 МКД
Заштеда -60%
990 МКД
Големина
S
M
L