Барај
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 17076308-91
Провери достапност
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 4-5 Години
  4-5 Години
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 71% Акрил 18% Полиамид 11% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17066309-94
650 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Големина
67
69
70
71
66