Барај
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 17077742-43
1.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 76% Акрил 16% Полиестер 08% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17069066-88
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L