Барај
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 53035750-49
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Состав 61%Акрил26%Полиестер13%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87005718-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87094020-68
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87024018-05
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87024018-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87044053-68
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87074015-07
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87042005-52
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87042005-05
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87093264-11
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87090546-76
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87031029-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L