Барај
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 87024018-05
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Состав 28% Полиестер 50% Вискоза 22% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17027711-06
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17027711-43
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17057718-99
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17057746-35
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17069068-05
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17057718-09
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17089067-80
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17075950-99
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17075940-92
743 МКД
Заштеда -25%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17027712-34
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17027712-15
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17027118-08
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L