Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 37967668-95
Šifra proizvođača: 37967668
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 74% Рециклирана волна 26% Полиестер Постава: 100% Полиестер Внатрешен материјал: 100% Рециклиран полиестер Полнење: 100% Рециклиран полиестер

Trenutno nema komentara