Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
DESIGUAL

КАПУТ

Шифра на артикл: 22WWEWB4-4007
16.390 МКД
16.390 МКД
11.473 МКД
Заштеда: 4.917 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 61%Полиестер 39%волна


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37087766-76
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L